preloadingpreloadingpreloading

ÚVOD

Jaroslav Paseka IFBB atlete

image/jpeg image/jpeg image/jpeg image/jpeg

Vítejte na jaroslavpaseka.cz !
Oficiální webové stránky jednoho z nejtěžších amatérských kulturistů v České Republice! Jaroslav disponuje velmi dobrým rozvojem stehenních svalů a vždy je na soutěži v dobré formě. V jeho přípravě ho nejen finančně podporují: CZECHKING.CZ, FALCO Computer s.r.o., AJV energo (servis a opravy turbín), Penzion u Šikulů, FILANDR a Sypatch GYM ve Velkém Meziříčí.

Od začátku roku 2015 spolupracuji s firmou Czech King. Jedná se o velmi kvalitního výrobce sportovních doplňků! Na vývoji doplňků se aktivně podílím. Proto se nám daří vytvářet velmi kvalitní a funkční doplňky, které mi pomáhají v tom stále se zlepšovat!!!

Jaroslav svou přípravu v roce 2017 směřoval k podzimní sezóně.

Na první soutěží této sezony Arnold Classic v Madridu 22.9 se umístil na 4.místě v kategorii master. Na druhé soutěži o týden později EVLS Prag 28.9 kategorii master vyhrál. Co bude dál? Tuto sezonu už nic, přípravu směřuje k další sezoně 2018. Sleduj ho, podpoř ho pokud mu fandíš!
Finančně můžete podpořit na učet: 1622128329/0800
 

Sledujte průběh mé přípravy na  !

Forma těsně před Arnold classic Europe masters 2017.

image/jpeg   image/jpeg   image/jpeg
Aktuálně
Na začátku roku jsem změnil práci, již nepůsobím Sypatch GYM jako trenér. Je ale možné mě kontaktovat a domluvit si konzultaci, ohledně soutěžní přípravy. Rád se podělím o získané zkušenosti.
Také už nesoutěžím za Sypatch GYM protože tam byl klub zrušen, Záštitu a trenérskou pomoc mi umožnil Tomáš Bureš . Soutěžím tedy za jeho Olympia Fitness.

Poslední aktualizace
21.12.2017 v 18:56:05
Spravovat obsah